Programy telewizyjne

Dzieci z Ciuchci Puch Puch odpowiadają na trudne pytania w programie TVP „Świat się kręci”
http://swiatsiekreci.onet.pl/wideo/swiat-sie-kreci/#!/video/5731

Ciuchcia Puch Puch w Dzień dobry TVN 
Czy dla szesciolatka wybrać przedszkole, czy szkołę? Zgodnie z ostatnią nowelizacją ustawy o systemie oświaty, dzieci, które w tym roku skończą sześć lat, na wniosek rodziców, mogą zostać zapisane do pierwszej klasy, ale mogą również zostać w przedszkolu.
http://dziendobry.tvn.pl/video/szesciolatki-marsz-do-szkoly,1,newest,38636.html

Angielski udomowiony- unikalne warsztaty językowe dla rodziców i dzieci zorganizowane przez Ciuchcię Puch Puch, British Council oraz deDOMO Education
Jak sprawić, by moje dziecko umiało po angielsku poprosić o gumę do żucia, podziękować za obiad, przywitać się grzecznie ze znajomymi obcokrajowcami, czy przy innej okazji?  Jak to zrobić w domu, bez żadnych dodatkowych lekcji, dosłownie przy okazji? I jak przy okazji świetnie się bawić językiem obcym we własnym domu?
http://www.youtube.com/watch?v=gLllKwG-WP0&list=UUJu5HBjC07UZG6AKpIfsr7Q&index=63&feature=plcp

Kocham Cię, Polsko
W znanym i lubianym programie telewizyjnym „Kocham Cię, Polsko” możemy zobaczyć dzieci z naszego przedszkola na Bielanach. Nowa edycja programu prezentuje „filmowe przedszkole”, czyli historię polskiego kina widzianą oczami dziecka. Przedszkolaki zadają filmową zagadkę, a zadaniem gwiazd w studiu jest odgadnięcie, o jaki tytuł chodzi.
Dzień Dobry TVN – Elitarne Przedszkole – Zielona Ciuchcia (avi, 12.2 Mb)

Dzieci o polityce (wmv, 7.1 Mb)
Dziennikarze „Wydarzeń” telewizyjnego Polsatu przeprowadzili wywiad z dziećmi z grup 5 i 6-latków dotyczący polityków i polityki. Dziennikarz pytał dzieci o znane postacie ze świata polityki. Dzieci potrafiły bezbłędnie rozpoznać polityków i wypowiadać swoje opinie na ich temat. Rozmowę z dziećmi z naszego przedszkola można było obejrzeć w wieczornym wydaniu „Wydarzeń”. Materiał został zrealizowany w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Dostępnej 60 w Warszawie.

Zielona Ciuchcia w TVN24 (DivX, 6.3 Mb)
Z programu możemy dowiedzieć się, że edukacja, która kończy się na Harvardzie lub Yale rozpoczyna się już w przedszkolu. Przedszkole Zielona Ciuchcia oferuje dzieciom między innymi naukę języka angielskiego, tańca czy podstaw matematyki. Dyrektor Przedszkola Zielona Ciuchcia mgr Agata Wawer opowiadała o umiejętnościach, jakie dzieci zdobywają w przedszkolu Zielona Ciuchcia. Materiał został zrealizowany przez telewizję TVN 24 w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Pelikanów 23/25 w Warszawie.

Zielona Ciuchcia w TVN (DivX, 6.4 Mb)

Program o ofercie Przedszkoli Zielona Ciuchcia
W programie dziennikarze poszukują odpowiedzi na pytania, do jakiego przedszkola zapisać dziecko,  na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze placówki i co oferują przedszkola niepubliczne.
Z krótkiego programu można dowiedzieć się o ofercie dydaktycznej Przedszkola Zielona Ciuchcia. Dyrektor Przedszkoli Zielona Ciuchcia mgr Agata Wawer opowiadała o osiągnięciach dzieci w przedszkolu i przygotowaniu przedszkolaków do nauki w szkole. Materiał został zrealizowany przez telewizję TVN w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Uranowej 24 w Warszawie.

Jeżeli wystąpią problemy z odtworzeniem materiału filmowego, proszę zainstalować oprogramowanie dostępne tutaj.

Nagranie Jedyneczki
Jedyneczka

Podtrzymując współpracę z ekipą TVP 1, został nakręcony program Jedyneczka z udziałem dzieci z grup 4-latków. Dzieci „otworzyły ciastkarnię i upiekły ciastka z masy solnej”. Również w tym odcinku będzie można usłyszeć „Bajkę o Jasiu i Małgosi” opowiedzianą przez dzieci. Materiał został zrealizowany przez telewizję TVP 1 w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Klaudyny 32 w Warszawie

Wywiad dla telewizji
Co dzieci myślą o starości?

Dnia 20 września 2005 na Ursynowie gościła ekipa TVP 1 przygotowująca „Telexpress”. Tematem wywiadu z dziećmi było „postrzeganie starości przez najmłodsze pokolenie”. Pani redaktor zaprosiła do rozmowy chętne dzieci z grupy 5 i 6-latków. Dzieci śmiało odpowiadały na pytania, wykazując się błyskotliwością i dużym obyciem z kamerą. Kto wie może w przyszłości czeka je kariera telewizyjna? Materiał został zrealizowany przez telewizję TVP1 w Przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Pelikanów 23/25 w Warszawie.

Zadzwoń: 22 490 24 24