Rekrutacja do przedszkola

Zapisy do Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch – rekrutacja do nowych grup przedszkolnych.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat do Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch!

Ciuchcia Puch Puch to jedyne w swoim rodzaju niepubliczne, dwujęzyczne przedszkola i żłobki zlokalizowane w trzech dzielnicach Warszawy – na Bielanach, Targówku i w Wawrze.

Kochają nas dzieci, cenią rodzice – od ponad 20 lat tworzymy wielką radosną rodzinę, w której każdy czuje się po prostu u siebie.

To właśnie w Ciuchci Puch Puch codziennie spotyka się przyjaciół, dokonuje epokowych odkryć i szlifuje wrodzone talenty.

Dajemy z siebie wszystko, aby oferować dzieciom wszystko to co najlepsze – przyjazną atmosferę i edukację, o którą dbają wykwalifikowani i troskliwi nauczyciele, wśród których przedszkolaki zdobywają wiedzę, a także czują się szczęśliwe i bezpieczne.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej organizacji zapewniamy dzieciom komfortowe warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, gwarantując przy tym znakomitą zabawę.

Nasi doświadczeni nauczyciele dbają o to, by każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i miało możliwość rozwijania swoich umiejętności. Dzięki naszym ciekawym zajęciom dzieci będą miały okazję odkrywać świat wokół siebie i zdobywać nowe umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Nasz program nauczania oparty jest na najnowszych metodach edukacyjnych, które pozwalają na rozwijanie umiejętności poznawczych, emocjonalnych i społecznych. W naszym przedszkolu dbamy o rozwój całego dziecka, stawiając na równowagę między edukacją a zabawą.

Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

 

Rekrutacja do Ciuchci Puch Puch Bielany:

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany, dyrektor Aleksandra Białobrzeska tel. 660-718-942.

 

Rekrutacja do Ciuchci Puch Puch Targówek:

Przedszkole i Żłobek Ciuchcia Puch Puch Targówek, dyrektor Magdalena Wiśniowska tel. 660-416-500.

 

Rekrutacja do Ciuchci Puch Puch Wawer:

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, dyrektor Joanna Ławrynowicz tel. 600-200-306.

 

Poznaj nas, nasze żłobki, przedszkola oraz szkołę.

 

Do zobaczenia w Ciuchci Puch Puch!

Zobacz pozostałe aktualności »

Zapraszamy do kontaktu: tel. 22 490-24-24, e-mail: przedszkole@puchpuch.pl