Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze (COVID-19)

Szanowni Państwo,

wróciliśmy do stacjonarnej pracy w przedszkolu i żłobku! 🙂

Serdecznie zapraszamy przedszkolaki z Ciuchci Puch Puch oraz maluszki ze żłobka MiniCiuchcia do powrotu do placówki.

Równocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić dzieciom jak największe poczucie bezpieczeństwa i normalności, a jednocześnie dostosować pracę placówek do aktualnej sytuacji epidemicznej oraz rozporządzeń i wytycznych sanitarno-higienicznych wydanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia.

Informujemy, że dla osób, które chcą pozostać w domach przygotowaliśmy szereg atrakcji w formie pracy zdalnej. Prosimy o wspieranie przedszkolaków w codziennej, regularnej pracy w domu i zachęcamy do gromadzenia wszystkich wykonanych prac.

Jednocześnie, chcemy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w serii nowoczesnych szkoleń online. Na przygotowanej platformie będą mieli Państwo do dyspozycji 9 profesjonalnych kursów, przygotowanych przez specjalistów z różnych obszarów pracy z dziećmi. Kursy składają się z wykładów w formie filmików oraz testów wiedzy z danego obszaru. Po ukończeniu wymaganej ilości kursów, otrzymają Państwo zaświadczenie ich ukończenia.

Więcej informacji oraz porad jak przygotować dziecko do powrotu do przedszkola znajdą Państwo w listach od dyrektorów. Zachęcamy również do bezpłatnych konsultacji z psychologiem Ciuchci Puch Puch, który pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały ten czas (numer telefonu znajdą Państwo w mailu dotyczącym nowej organizacji pracy placówki).

Do zobaczenia w przedszkolu 🙂

Ps. Zachęcamy do obejrzenia filmu z bajką terapeutyczną „Jaś wraca do przedszkola” aut. Pauliny Mateuszek, którą dla dzieci czyta p. Ola – nauczycielka z Ciuchci Puch Puch Bielany – https://youtu.be/LHP9xxQ7p2k.

 

 

 

 

Zobacz pozostałe aktualności »

Zadzwoń: 22 490 24 24