Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku obecną sytuacją epidemiologiczną oraz w nawiązaniu do decyzji rządu w sprawie zawieszania pracy placówek oświatowych w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 od poniedziałku (tj. 16.03.2020 r.) Przedszkola Ciuchcia Puch będą zamknięte.

Placówka będzie zamknięta do 25.03.2020 r., chyba, że organy państwowe postanowią inaczej. 

Informacja od Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Informujemy, że w trosce o zachowanie ciągłości edukacji przedszkolaków z Ciuchci Puch Puch, chcielibyśmy poinformować, że w dniach 16-25.03.2020 r. proces dydaktyczny będzie kontynuowany zdalnie. 

Codziennie w godzinach porannych będą Państwo otrzymywali materiały dydaktyczne do indywidualnej pracy z dzieckiem w domu.

Prosimy o wspieranie przedszkolaków w codziennej, regularnej pracy w domu i zachęcamy do gromadzenia wszystkich wykonanych prac, które po powrocie do przedszkola zostaną omówione z nauczycielami.

Jednocześnie, chcemy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w serii nowoczesnych szkoleń online. Na przygotowanej platformie będą mieli Państwo do dyspozycji 9 profesjonalnych kursów, przygotowanych przez specjalistów z różnych obszarów pracy z dziećmi. Kursy składają się z wykładów w formie filmików oraz testów wiedzy z danego obszaru. Po ukończeniu wymaganej ilości kursów, otrzymają Państwo zaświadczenie ich ukończenia.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach! 🙂

Zobacz pozostałe aktualności »

Zadzwoń: 22 490 24 24