MiniCiuchcia – sobotnie zajęcia dla maluszków

Zajęcia adaptacyjne MiniCiuchcia z mamą i/lub tatą dla dzieci w wieku od roku do 4 lat.

Dbając o rozwój emocjonalny, społeczny oraz intelektualny maluszków, a także ich późniejszą dobrą adaptację w żłobku i przedszkolu, od października do czerwca, dwa razy w miesiącu, w soboty organizujemy specjalne zajęcia dla najmłodszych.

Zajęcia MiniCiuchcia są skierowane dla wszystkich dzieci, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę ze żłobkiem lub przedszkolem.

W obecności rodziców, dzieci zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzice towarzyszą maluszkom podczas zajęć, dzięki czemu wchodzą one z większą ufnością i zaangażowaniem w nowe środowisko, łatwiej nawiązują kontakty z innymi dziećmi i wspaniale spędzają czas. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją niezależności i bezpieczeństwa dla maluszka. Dzięki zajęciom adaptacyjnym w MiniCiuchci dziecko rozwija swoje kompetencje intelektualne, emocjonalne i społeczne, a także łatwiej zniesie rozstanie z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do żłobka czy przedszkola.

Podczas zajęć MiniCiuchci nasi specjaliści pokazują rodzicom i opiekunom nowe możliwości kontaktu z dzieckiem, odkrywają ciekawe gry i zabawy, a także proponują interesującą literaturę. Specjalnie dla Państwa spisaliśmy nasze książkowe propozycje, które uczą i tłumaczą w jaki sposób być w dobrej relacji ze swoim dzieckiem, jak wspierać je w samodzielności, pewności siebie, poczuciu własnej wartości i samodyscyplinie. Serdecznie zapraszamy do literatury!

Zajęcia adaptacyjne odbywają się we wszystkich placówkach przedszkoli i żłobków Ciuchcia Puch Puch.

Informacje o kosztach poszczególnych zajęć dostępne są u dyrektorów placówek.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.


Bal karnawałowy w Ciuchci Puch Puch – już 4 lutego na Bielanach, Zaciszu i w Wawrze! 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których będziemy razem ćwiczyć, śpiewać, tańczyć, weźmiemy udział w zabawach rytmicznych i sensorycznych, a na koniec wykonamy wspaniałą pracę plastyczną.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od roku do 4 lat, z mamą lub tatą ☀️

Bale karnawałowe odbędą się w sobotę (4 lutego) w godz. 10.00-11.00.

Na Bielanach i Wawrze zaprosimy maluszki na kosmiczną zabawę, zaś na Zaciszu spotkanie odbędzie się pod hasłem „Dżungla stu tajemnic!”

W Ciuchci Puch Puch Bielany i Wawer odbędzie się kosmiczny bal karnawałowy! Tego dnia maluszki spotkają astronautów i kosmitów. W programie balu mnóstwo atrakcji, m.in. wyścig rakiet, poszukiwania zagubionych planet oraz szalone skoki w stacji „grawitacja”! Ponadto weźmiemy udział w zabawach przy muzyce, konkursach z balonami i rozwiązywaniu ciekawych zagadek. Na koniec wykonamy jedyne w swoim rodzaju maski karnawałowe z wykorzystaniem krepiny, kolorowych piórek oraz cekinów.

W Ciuchci Puch Puch Zacisze odbędzie się wielki bal karnawałowy pod hasłem „Dżungla stu tajemnic”, który poprowadzą żyrafa Melman i papuga Ara. Inscenizowana ruchem wesoła piosenka o egzotycznych zwierzętach, wierszyk paluszkowy o figlarnych małpkach i taniec słoni to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na ten dzień. W programie także zabawy przy ulubionych dziecięcych hitach, liczne konkursy i zagadki słuchowo-muzyczne. Miłym zakończeniem spotkania będzie wykonanie maski karnawałowej.

Kolejne zajęcia odbędą się 18 lutego!

MiniCiuchcia to:

  • wykwalifikowana i kompetentna kadra nauczycielska – pełna pasji, kreatywności, troski i entuzjazmu;
  • wspaniałe atrakcje i mnóstwo świetnej zabawy;
  • wspieranie i stymulowanie społecznego, emocjonalnego i intelektualnego rozwoju dzieci;
  • konstruktywne porady i wskazówki dla rodziców;
  • warsztaty pogłębiające więź rodzica z dzieckiem;
  • bezpieczne i ciepłe miejsce;
  • zajęcia, dzięki którym maluszek łatwiej rozstanie się z rodzicami, gdy nadejdzie czas pójścia do żłobka lub przedszkola.

Weź ze sobą kapcie dla dziecka i nie zapomnij o dobry humorze 😊

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa.

Liczba miejsc ograniczona.

Koszt zajęć 30 zł.

Zapisy:

🏡Przedszkole i Żłobek Ciuchcia Puch Puch Zacisze (Ul. Łokietka 7)
☎️660-416-500
📩zacisze@puchpuch.pl

🏡Przedszkole i Żłobek Ciuchcia Puch Puch Bielany (Ul. Klaudyny 32)
☎️660-718-942
📩bielany@puchpuch.pl

🏡Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer (Ul. Stradomska 12)
☎️600-200-306
📩wawer@puchpuch.pl

Zadzwoń: 22 490 24 24