Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto wybrać przedszkola i żłobki Ciuchcia Puch Puch?

Ciuchcia Puch Puch to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, sprawdzonej organizacji i wykwalifikowanej kadrze, zapewniamy dzieciom komfortowe warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, gwarantując przy tym  znakomitą zabawę.

W naszych przedszkolach i żłobkach lubimy dzieci, cenimy ciepłą atmosferę, dbamy o dobre relacje, szanujemy się wzajemnie, rozwijamy się i znajdujemy dobre rozwiązania, ponieważ mamy jasno określony cel – sukces dziecka! 🙂


Co nas wyróżnia?

• Dbałość o łagodną adaptację maluszka w placówce – programy adaptacyjne i wsparcie specjalistów (m.in. sobotnie zajęcia MiniCiuchcia przygotowujące do przedszkola).

Edukacja przyjazna dzieciom i wzorowe przygotowanie do szkoły.

• Wykwalifikowana i kompetentna kadra nauczycielska – pełna wiedzy, pasji, troski i kreatywności.

Program wychowawczy bazujący na koncepcjach: „Wychowanie bez porażek” Thomasa Gordona, „Nonviolent Communication (NVC)” Marshalla B. Rosenberga, poglądach i teoriach Jespera Juula a także na koncepcji skutecznego nauczania i kierowania zachowaniem Billa Rogersa.

Angielski jako drugi język komunikacji w codziennych sytuacjach i podczas wybranych zajęć.

• Wczesna nauka czytania i pisania poprzez zabawę metodą „Glottodydaktyki” prof. B. Rocławskiego.

• Wczesna edukacja matematyczna metodą „Dziecięcej matematyki” prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej.

• Wychowanie w duchu wartości „Mały Człowiek – Wielkie Wartości” – autorski program etyki.

Wyjątkowe projekty edukacyjne – „Krok w samodzielność”, „Wakacyjna skrzynia skarbów”, „Kuchenne laboratorium – czyli pasjonujące eksperymenty w Ciuchci Puch Puch” i wiele innych.

Zajęcia dodatkowe – bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, dbałość o wszechstronny rozwój uzdolnień i zainteresowań dzieci.

• Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci – wejście do przedszkola zabezpieczone kodem, regularne ozonowanie i dezynfekowanie pomieszczeń, oczyszczacze powietrza w salach dydaktycznych. W związku z epidemią SARS-COV-2 wdrożyliśmy szczególne procedury bezpieczeństwa. 

Opieka specjalistów – współpraca z zespołem specjalistów – metodykiem, psychologiem, logopedą, pielęgniarką oraz doradcą ds. awansu zawodowego.

Systematyczne monitorowanie i wspomaganie rozwoju dzieci.

Imprezy dla dzieci – cyklicznie organizowane przedszkolne konkursy, olimpiady, turnieje.

Sale dydaktyczne przygotowane do pracy z dziećmi zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne zachęcające dzieci do ciągłego rozwoju. Dodatkowo sale zostały wyposażone w monitory i komputery, które służą do realizacji zajęć oraz nowych projektów.

Smaczna kuchnia i przedszkolny dietetyk dbający o prawidłowe planowanie żywienia dzieci. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez nasze panie kucharki, i smakują „jak u mamy”!

Własne, zielone i bezpieczne place zabaw.

Dołącz do naszej Ciuchci Puch Puch! 🙂

Zadzwoń: 22 490 24 24