Rodzice o nas

MW2Moja córka Marysia spędziła w przedszkolu Ciuchcia Puch Puch trzy cudowne lata pełne uśmiechu, radości niezwykle kreatywnego poznawania świata. To był wspaniały czas, także dla mnie jako rodzica, który mógł aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola i współtworzyć program edukacji naszych maluchów. Jestem bardzo wdzięczna Wychowawcom i ​wszystkim Pracownikom za niezwykłą cierpliwość, zapał do pracy i stworzenie Dzieciakom niezapomnianej atmosfery. To dzięki Wam Marysia bezstresowo przeżyła rozpoczęcie nauki w szkole, choć wciąż wspomina kochaną Panią Magdę i przedszkole Ciuchcia Puch Puch! Dziękuję za wszystko 🙂

Martyna Wojciechowska, mama Marysi


Przedszkole Ciuchcia Puch Puch to idealne dla mojego dziecka miejsce na rozwój i edukację. Indywidualne podejście, miejsce na kreatywność i wspieranie ważnych wartości to słowa- klucze placówki, którą wybraliśmy na edukację naszego syna.

Pascal Brodnicki, tata Leo

 


/ fot. Pawel Wyszomirski / TESTIGO.pl

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch jest miejscem, gdzie ciepło i rodzinna atmosfera zaprzyjaźniają z przedszkolem nawet najbardziej sceptycznie nastawione dzieci i rodziców. (…) I jest jeszcze coś, co dla rodziców jest bezcenne: codzienny uśmiech dziecka, które mówi – „Mamo, tato, kocham was nad życie, ale w przedszkolu jest cudownie i czuję się tam dobrze, bezpiecznie i niebiańsko”.

Mądre i pełne miłości wychowanie dziecka wiąże się również z mądrymi decyzjami. Polecamy z serca i duszy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch!!!!!!

Paulina i Maciej Kurzajewscy, rodzice Julianka i Franka


Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany to miejsce przyjazne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Miejsce, w którym dzieci w bezpiecznym środowisku rozwijają się pod okiem godnych polecenia wychowawców oraz pozostałej części zespołu tworzącego niepowtarzalną atmosferę tej placówki.
(…) Szczególnie miło wspominamy współpracę z Panią Dyrektor, która z ogromnym zaangażowaniem, w niezwykle ciepły sposób wychodziła naprzeciw oczekiwaniom rodziców, znajdując zawsze satysfakcjonujące rozwiązanie.
Pani Magdalena, która była wychowawcą naszej córki, to osoba o najwyższych kwalifikacjach, dbająca zarówno o pozytywne relacje w grupie, jak i o rozwój edukacyjny dzieci na najwyższym poziomie. Pani Magda, wspólnie ze wspaniałymi lektorkami – paniami Iloną i  Dorotą, uzupełniały bogatą ofertę przedszkola o różne ciekawe inicjatywy, np. prezentacje dotyczące wybranych krajów, angażując w te przedsięwzięcia rodziców (…).

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany jako miejsce wspaniałego rozwoju dla dzieci, a także miejsce, w którym nazwiązują się przyjaźnie trwające pomimo zakończenia edukacji przedszkolnej.

Katarzyna i Adam Bretsznajder, rodzice Jaśminy


Wspaniała atmosfera, świetny program dydaktyczny oraz personel. To wszystko sprawiało, że mój syn z przyjemnością przychodził do Ciuchci i do dziś chętnie odwiedza przedszkole jako absolwent.

Sebastian Krajewski, tata Mikołaja


Maciej bardzo miło wspomina czas przedszkolny. Opowiada o kolegach i zabawach, w które razem się bawili. Doskonale pamięta Panie nauczycielki. W domu czasem przegląda prace zrobione w przedszkolu i wspomina wtedy różne przygody.

Rafał Wierzbicki, tata Maciusia


Nasze ukochane przedszkole, ze świetną kadrą, wspaniałą kuchnią, zaciszną i zieloną lokalizacją, świetnie przygotowujące do dalszej edukacji. Nasze dzieci uwielbiały to miejsce oraz ludzi którzy je tworzą i z nostalgią wspominają lata w nim spędzona. Nam rodzicom również bardzo będzie brakowało tej oazy spokoju, z przemiłą atmosferą i zapachem domowego obiadu 🙂

Anna Orkisz, mama Tadzia


Bardzo dziękuję przedszkolu Ciuchcia Puch Puch za miłe wspomnienia. Mój synek mówi, że jemu bardzo podobał się czas spędzony w przedszkolu. Od siebie dodam miłą atmosferę, nauczycieli profesjonalnie wykonujących swoją pracę, polecam wszystkim.

Halyna Maksymchuk, mama Maksyma

Witam Pani Asiu,

chcieliśmy ogromnie podziękować za możliwość uczestnictwa w zajęciach zdalnych. W obecnej sytuacji, jest to dla nas mega wsparciem. Franek już jest zdrowy i pełen energii, jednak z wiadomych powodów musi jeszcze do piątku wytrzymać. Proszę przekazać prowadzącym, że robią fenomenalną robotę!!!!

Pani Magda – trzeba mieć mega umiejętności aby ogarnąć grupę 5-latków po drugiej stronie ekranu i to aby jeszcze wykonywały polecenia dydaktyczne!

Rytmika – cichaczem z boku sama siedzę i przysłuchuję się – bo aż się chce chodzić na takie zajęcia 🙂

Angielski i Pani Mirka – to kosmos – postępy Franka od rozpoczęcia edukacji w Waszej placówce są ogromne – duża zasługa w pierwszej fazie Pani Natalii a teraz Pani Mirki!!!

Warsztaty taneczne – Franek cały czas uczy nas tańca „po kwadracie” 🙂

A zajęcia gimnastyczne i to  jak Pani pilnowała jakości ćwiczeń dzieci, bezpieczeństwa i motywowała -> po prostu szok!!!!

Macie Państwo kadrę Pierwsza klasa.

Dziękujemy i mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym tygodniu

Franek, Kasia i Paweł

Rodzice z Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Wawer o edukacji zdalnej 


Bardzo Państwu dziękujemy za szereg lat w dobrych relacjach i współpracy na najwyższym poziomie. Z całego serca pragniemy podziękować Pani Marcie Jakubiec za pomoc w wychowaniu i inspirowaniu naszej córki Hanny oraz Pani Katarzynie Siwek za ogrom wyrozumiałości i cierpliwości do Basi, a także Pani Klaudii Bartoszewskiej za kontynuację opieki nad Basią. Dzięki Paniom, które otoczyły nasze córki miłością i troską mogliśmy w pełni zaufać Państwa placówce. Będziemy z sentymentem wspominać czas przedszkolny u Państwa i polecać Państwa placówkę.
 Rodzice Hani i Basi z Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Zacisze
Zadzwoń: 22 490 24 24