Rodzice o nas

MW2Moja córka Marysia spędziła w przedszkolu Ciuchcia Puch Puch trzy cudowne lata pełne uśmiechu, radości niezwykle kreatywnego poznawania świata. To był wspaniały czas, także dla mnie jako rodzica, który mógł aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola i współtworzyć program edukacji naszych maluchów. Jestem bardzo wdzięczna Wychowawcom i ​wszystkim Pracownikom za niezwykłą cierpliwość, zapał do pracy i stworzenie Dzieciakom niezapomnianej atmosfery. To dzięki Wam Marysia bezstresowo przeżyła rozpoczęcie nauki w szkole, choć wciąż wspomina kochaną Panią Magdę i przedszkole Ciuchcia Puch Puch! Dziękuję za wszystko 🙂

Pani Martyna Wojciechowska, mama Marysi


Przedszkole Ciuchcia Puch Puch to idealne dla mojego dziecka miejsce na rozwój i edukację. Indywidualne podejście, miejsce na kreatywność i wspieranie ważnych wartości to słowa- klucze placówki, którą wybraliśmy na edukację naszego syna.

Pan Pascal Brodnicki, tata Leo

 


/ fot. Pawel Wyszomirski / TESTIGO.pl

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch jest miejscem, gdzie ciepło i rodzinna atmosfera zaprzyjaźniają z przedszkolem nawet najbardziej sceptycznie nastawione dzieci i rodziców. (…) I jest jeszcze coś, co dla rodziców jest bezcenne: codzienny uśmiech dziecka, które mówi – „Mamo, tato, kocham was nad życie, ale w przedszkolu jest cudownie i czuję się tam dobrze, bezpiecznie i niebiańsko”.

Mądre i pełne miłości wychowanie dziecka wiąże się również z mądrymi decyzjami. Polecamy z serca i duszy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch!!!!!!

Państwo Paulina i Maciej Kurzajewscy, rodzice Julianka i Franka


Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany to miejsce przyjazne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Miejsce, w którym dzieci w bezpiecznym środowisku rozwijają się pod okiem godnych polecenia wychowawców oraz pozostałej części zespołu tworzącego niepowtarzalną atmosferę tej placówki.
(…) Szczególnie miło wspominamy współpracę z Panią Dyrektor, która z ogromnym zaangażowaniem, w niezwykle ciepły sposób wychodziła naprzeciw oczekiwaniom rodziców, znajdując zawsze satysfakcjonujące rozwiązanie.
Pani Magdalena, która była wychowawcą naszej córki, to osoba o najwyższych kwalifikacjach, dbająca zarówno o pozytywne relacje w grupie, jak i o rozwój edukacyjny dzieci na najwyższym poziomie. Pani Magda, wspólnie ze wspaniałymi lektorkami – paniami Iloną i  Dorotą, uzupełniały bogatą ofertę przedszkola o różne ciekawe inicjatywy, np. prezentacje dotyczące wybranych krajów, angażując w te przedsięwzięcia rodziców (…).

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany jako miejsce wspaniałego rozwoju dla dzieci, a także miejsce, w którym nazwiązują się przyjaźnie trwające pomimo zakończenia edukacji przedszkolnej.

Rodzice z Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Bielany


Wspaniała atmosfera, świetny program dydaktyczny oraz personel. To wszystko sprawiało, że mój syn z przyjemnością przychodził do Ciuchci i do dziś chętnie odwiedza przedszkole jako absolwent.

Pan Sebastian, tata Mikołaja


Maciej bardzo miło wspomina czas przedszkolny. Opowiada o kolegach i zabawach, w które razem się bawili. Doskonale pamięta Panie nauczycielki. W domu czasem przegląda prace zrobione w przedszkolu i wspomina wtedy różne przygody.

 Pan Rafał, tata Maciusia


Nasze ukochane przedszkole, ze świetną kadrą, wspaniałą kuchnią, zaciszną i zieloną lokalizacją, świetnie przygotowujące do dalszej edukacji. Nasze dzieci uwielbiały to miejsce oraz ludzi którzy je tworzą i z nostalgią wspominają lata w nim spędzona. Nam rodzicom również bardzo będzie brakowało tej oazy spokoju, z przemiłą atmosferą i zapachem domowego obiadu 🙂

 Pani Anna, mama Tadzia


Bardzo dziękuję przedszkolu Ciuchcia Puch Puch za miłe wspomnienia. Mój synek mówi, że jemu bardzo podobał się czas spędzony w przedszkolu. Od siebie dodam miłą atmosferę, nauczycieli profesjonalnie wykonujących swoją pracę, polecam wszystkim.

Pani Halyna, mama Maksyma

Witam Pani Asiu,

chcieliśmy ogromnie podziękować za możliwość uczestnictwa w zajęciach zdalnych. W obecnej sytuacji, jest to dla nas mega wsparciem. Franek już jest zdrowy i pełen energii, jednak z wiadomych powodów musi jeszcze do piątku wytrzymać. Proszę przekazać prowadzącym, że robią fenomenalną robotę!!!!

Pani Magda – trzeba mieć mega umiejętności aby ogarnąć grupę 5-latków po drugiej stronie ekranu i to aby jeszcze wykonywały polecenia dydaktyczne!

Rytmika – cichaczem z boku sama siedzę i przysłuchuję się – bo aż się chce chodzić na takie zajęcia 🙂

Angielski i Pani Mirka – to kosmos – postępy Franka od rozpoczęcia edukacji w Waszej placówce są ogromne – duża zasługa w pierwszej fazie Pani Natalii a teraz Pani Mirki!!!

Warsztaty taneczne – Franek cały czas uczy nas tańca „po kwadracie” 🙂

A zajęcia gimnastyczne i to  jak Pani pilnowała jakości ćwiczeń dzieci, bezpieczeństwa i motywowała -> po prostu szok!!!!

Macie Państwo kadrę Pierwsza klasa.

Dziękujemy i mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym tygodniu

Franek, Kasia i Paweł

Rodzice z Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Wawer o edukacji zdalne


Bardzo Państwu dziękujemy za szereg lat w dobrych relacjach i współpracy na najwyższym poziomie. Z całego serca pragniemy podziękować Pani Marcie Jakubiec za pomoc w wychowaniu i inspirowaniu naszej córki Hanny oraz Pani Katarzynie Siwek za ogrom wyrozumiałości i cierpliwości do Basi, a także Pani Klaudii Bartoszewskiej za kontynuację opieki nad Basią. Dzięki Paniom, które otoczyły nasze córki miłością i troską mogliśmy w pełni zaufać Państwa placówce. Będziemy z sentymentem wspominać czas przedszkolny u Państwa i polecać Państwa placówkę.
 Rodzice Hani i Basi z Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Zacisze

Bardzo dziękuję za wszystkie lata edukacji mojego synka w Ciuchci Puch Puch. Bardzo pozytywnie wspominam wszystkie chwile. Przygotowanie dziecka pod każdym względem. Sama chęć dziecka do codziennego przychodzenia do Przedszkola świadczy o dobrym miłym personelu. Również Panie kucharki świetnie się sprawdziły. Moj syn uwielbiał posiłki przedszkolne. Edukacja obcojęzyczna na bardzo dobrym poziomie. Polecam rodzicom Ciuchcię Puch Puch Wawer, którzy zastanawiają się nad wyborem Przedszkola dla swoich pociech 😊

Pani Beata, mama Aleksandra

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola Ciuchcia Puch Puch. Przede wszystkim jestem wdzięczna Ciuchci za indywidualne podejście do dzieci, za uśmiech Pani Ewy i pozostałych Pań, za dobrą kuchnię, za to z jakim zapałem synek opowiadał, czego się danego dnia dowiedział w przedszkolu, za zabawy integrujące w grupie i z innymi przedszkolakami oraz za to, że każdego dnia byłam spokojna, bo wiedziałam, że oddaję swojego synka w dobre ręce.

Pani Lucynamama Krzysia

Doskonałe miejsce, aby zaciekawić dzieci do poznawania (okrywania) świata, zarówno tego w skali mikro, jak i makro 🙂 Trudno uwierzyć, że przygoda z przedszkolem już się zakończyła, ale pozostaną piękne i dobre wspomnienia oraz solidna podstawa, aby rozpocząć nowy etap w życiu, tj. szkołę 🙂

Pan Paweł, tata Zosi

Najlepsze przedszkole, najlepsza kadra! Nie mogliśmy wybrać lepiej. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Magdalenie za wsparcie oraz pani Ewie wychowawcy grupy za najlepszą możliwą opiekę nad naszą córką.

Pani Małgorzata, mama Mai

Przesyłamy najlepsze życzenia z okazji DNIA NAUCZYCIELA! Dziękujemy za zaangażowanie, empatię, troskę, powołanie no i organizację! Jesteście super! To nasz pierwszy rok z Wami i już bardzo żałujemy, że nie spotkaliśmy się wcześniej.

Wszystkiego dobrego kochani 😘

Rodzice Andrzeja


W tym tygodniu pożegnaliśmy się oficjalnie i nieoficjalnie z przedszkolem. To był cudowny czas, poznaliśmy wspaniałych rodziców, dzięki którym nie mogliśmy doczekać się kolejnych przedszkolnych urodzin równie mocno jak nasze dzieci. Mieliśmy wspaniałe panie, pełne pomysłów, zaangażowaniu i o wielkich sercach. To w dużej mierze ich zasługa, że dzieciaki potrafią coś tam napisać, liczyć, a nawet czytać. Rozumieją też dużo i są w stanie komunikować się po angielsku. Jest mi strasznie smutno, że to już koniec, ostatnie chwile, ostatnie dni, a moje Maleństwo wyrusza w nieznane (dla nas wszystkich). Jednocześnie cieszę się na kolejny eta w naszym życiu, pozostaje ufna, otwarta i czuje ogromną wdzięczność za to wszystko co nas spotkało.

Pani Katarzyna, mama Leonarda i Kornelii


Witam serdecznie, z okazji dnia Edukacji Narodowej „Nauczyciela” chciałbym w imieniu Hani, Swoim oraz Żony złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękować za Państwa pracę, poświęcenie i trud.

– bardzo mi przykro, że Hania nie mogła uczestniczyć w dzisiejszej akademii, ale mogę potwierdzić że widzimy jak wiele już się nauczyła i jak ważną rolę przedszkole odgrywa w jej życiu.

– w szczególności chciałbym podziękować Pani Dorocie, Pani Paulinie i Pani Karolinie za codzienne wysiłki i pomoc w edukacji Hani.

Chciałbym, żeby Ciuchcia Puch Puch jako organizacja była traktowana jako standard w edukacji a nie wyjątkowe miejsce do którego codziennie mamy przyjemność zabierać naszą Hanie.

Miłego weekendu.

Rodzice Hani

 

Zadzwoń: 22 490 24 24