Programy telewizyjne

Programy telewizyjne, w których wzięła udział Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch w Dzień dobry TVN 
Czy dla sześciolatka wybrać przedszkole, czy szkołę? Zgodnie z ostatnią nowelizacją ustawy o systemie oświaty, dzieci, które w tym roku skończą sześć lat, na wniosek rodziców, mogą zostać zapisane do pierwszej klasy, ale mogą również zostać w przedszkolu.

Angielski udomowiony- unikalne warsztaty językowe dla rodziców i dzieci zorganizowane przez Ciuchcię Puch Puch, British Council oraz deDOMO Education
Jak sprawić, by moje dziecko umiało po angielsku poprosić o gumę do żucia, podziękować za obiad, przywitać się grzecznie ze znajomymi obcokrajowcami, czy przy innej okazji?  Jak to zrobić w domu, bez żadnych dodatkowych lekcji, dosłownie przy okazji? I jak przy okazji świetnie się bawić językiem obcym we własnym domu?

Kocham Cię, Polsko
W znanym i lubianym programie telewizyjnym „Kocham Cię, Polsko” możemy zobaczyć dzieci z naszego przedszkola na Bielanach. Nowa edycja programu prezentuje „filmowe przedszkole”, czyli historię polskiego kina widzianą oczami dziecka. Przedszkolaki zadają filmową zagadkę, a zadaniem gwiazd w studiu jest odgadnięcie, o jaki tytuł chodzi.

Dzieci o polityce
Dziennikarze „Wydarzeń” telewizyjnego Polsatu przeprowadzili wywiad z dziećmi z grup 5 i 6-latków dotyczący polityków i polityki. Dziennikarz pytał dzieci o znane postacie ze świata polityki. Dzieci potrafiły bezbłędnie rozpoznać polityków i wypowiadać swoje opinie na ich temat. Rozmowę z dziećmi z naszego przedszkola można było obejrzeć w wieczornym wydaniu „Wydarzeń”.  Materiał został zrealizowany w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Dostępnej 60 w Warszawie.

Zielona Ciuchcia w TVN 24
Z programu możemy dowiedzieć się, że edukacja, która kończy się na Harvardzie lub Yale rozpoczyna się już w przedszkolu. Przedszkole Zielona Ciuchcia oferuje dzieciom między innymi naukę języka angielskiego, tańca czy podstaw matematyki. Dyrektor Przedszkola Zielona Ciuchcia mgr Agata Wawer opowiadała o umiejętnościach, jakie dzieci zdobywają w przedszkolu Zielona Ciuchcia. Materiał został zrealizowany przez telewizję TVN 24 w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Pelikanów 23/25 w Warszawie.

Program o ofercie Przedszkoli Zielona Ciuchcia
W programie dziennikarze poszukują odpowiedzi na pytania, do jakiego przedszkola zapisać dziecko,  na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze placówki i co oferują przedszkola niepubliczne. Z krótkiego programu można dowiedzieć się o ofercie dydaktycznej Przedszkola Zielona Ciuchcia. Dyrektor Przedszkoli Zielona Ciuchcia mgr Agata Wawer opowiadała o osiągnięciach dzieci w przedszkolu i przygotowaniu przedszkolaków do nauki w szkole. Materiał został zrealizowany przez telewizję TVN w przedszkolu Zielona Ciuchcia przy ul. Uranowej 24 w Warszawie.

Nagranie „Jedyneczki”
Program „Jedyneczka” z udziałem dzieci z grup 4-latków. Dzieci „otworzyły ciastkarnię i upiekły ciastka z masy solnej”. Również w tym odcinku będzie można usłyszeć „Bajkę o Jasiu i Małgosi” opowiedzianą przez dzieci.

Wywiad dla telewizji – co dzieci myślą o starości?                                                                                                                                                                               Dnia 20 września w naszym przedszkolu gościła ekipa telewizyjna przygotowująca program informacyjny. Tematem wywiadu z dziećmi było „postrzeganie starości przez najmłodsze pokolenie”. Pani redaktor zaprosiła do rozmowy chętne dzieci z grupy 5 i 6-latków. Dzieci śmiało odpowiadały na pytania, wykazując się błyskotliwością i dużym obyciem z kamerą. Kto wie może w przyszłości czeka je kariera telewizyjna? 🙂

Zapraszamy do kontaktu: tel. 22 490-24-24, e-mail: przedszkole@puchpuch.pl