Warunki lokalowe

W naszych żłobkach znajdują się:

● Sale – przygotowane do pracy z dziećmi, zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne zachęcające dzieci do ciągłego rozwoju. Sale wyposażone są w zabawki edukacyjne, manipulacyjne, sensoryczne oraz książki w języku polskim oraz angielskim. Dodatkowo sale zostały wyposażone w monitory i komputery, które służą do realizacji zajęć oraz nowych projektów. W salach zabaw prowadzone są również rozmaite zajęcia dodatkowe, a w czasie licznych przedstawień teatralnych służą one naszym małym aktorom jako scena. Zobacz zdjęcia naszych sal. 

● Sypialnie  – wyposażone w atestowane leżaki, przystosowane dla małych dzieci oraz czystą indywidualną dla każdego dziecka pościel.

● Kuchnie – wyposażone w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki któremu wszystkie pyszne posiłki przygotowujemy na miejscu.

● Toalety – przystosowane dla małych dzieci.

Przy każdym z naszych żłobków znajduje się piękny, zielony i bezpieczny plac zabaw ze zjeżdżalniami i torami przeszkód, zabawkami na sprężynkach, huśtawkami, piaskownicą, ławeczkami, miejscem do gry w pikę nożną i koszykówkę. Zestawy te stwarzają doskonałe warunki do gier i zabaw na świeżym powietrzu, ćwiczeń małej i dużej motoryki oraz wspólnej zabawy z rówieśnikami. Zobacz zdjęcia ogrodu i placu zabaw.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 22 490-24-24, e-mail: przedszkole@puchpuch.pl