Warunki lokalowe

Wyjątkowe wyposażenie naszych przedszkoli

W naszych przedszkolach znajdują się:

● Sale dydaktyczne – przestronne, nowocześnie umeblowane, przygotowane do pracy z dziećmi i doskonale wyposażone w różnego rodzaju pomoce edukacyjne. Zobacz zdjęcia naszych sal. 

● Sale zabaw – zaaranżowane w miły, przytulny sposób, profesjonalnie zagospodarowane w pomoce dydaktyczne zachęcające dzieci do ciągłego rozwoju. Sale wyposażone są w zabawki edukacyjne, manipulacyjne, sensoryczne oraz książki w języku polskim oraz angielskim. Dodatkowo sale zostały wyposażone w monitory i komputery, które służą do realizacji zajęć oraz nowych projektów. W salach zabaw prowadzone są również rozmaite zajęcia dodatkowe, a w czasie licznych przedstawień teatralnych służą one naszym małym aktorom jako scena.

● Minisale sportowe – wyposażone w kształtki i przyrządy wykorzystywane w trakcie zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz klubu sportowego. Prowadzone są w nich również rozmaite zajęcia dodatkowe wymagające większej przestrzeni.

● Gabinety specjalistów – wykorzystywane podczas zajęć terapii logopedycznej, konsultacji psychologicznych, pediatrycznych etc.

● Kuchnie – wyposażone w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki któremu wszystkie pyszne posiłki przygotowujemy na miejscu

● Toalety – przystosowane dla małych dzieci.

Przy każdym z naszych przedszkoli znajduje się piękny, zielony i bezpieczny plac zabaw ze zjeżdżalniami i torami przeszkód, zabawkami na sprężynkach, huśtawkami, piaskownicą, ławeczkami, miejscem do gry w pikę nożną i koszykówkę. Zestawy te stwarzają doskonałe warunki do gier i zabaw na świeżym powietrzu, ćwiczeń małej i dużej motoryki oraz wspólnej zabawy z rówieśnikami. Zobacz zdjęcia ogrodu i placu zabaw.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 22 490-24-24, e-mail: przedszkole@puchpuch.pl